Svatební video

Báječný nápad, jak mít památku ještě za mnoho let, jako živou. I po letech díky videu můžete vzpomínat na své krásné okamžiky, zastavit se a vychutnat si přesně tu chvíli, která je vám tak vzácná. Využijte k svatební video Olomouc.

nevěsty

  • Vše vám natočíme a video předáme. Krásná upomínka, kterou můžete ukázat přátelům, rodinným příslušníkům, nechat nakopírovat pro ostatní svatebčany, věnovat jim to jako upomínku na vaši svatbu a mnoho dalšího. Naše služby jsou navíc vždy profesionální a spolehlivé.

Zajistíme kompletní, celodenní natáčení profesionálním odborníkem, který vám opravdu nenatočí jenom zem, ale natočí přesně to, co je žádoucí. V případě svatby se samozřejmě nejvíce bude věnovat vám, následně rodičům a nejbližší rodině nevěsty i ženicha, dále pak ostatním svatebčanů, ale svou pozornost bude zaměřovat na výjimečné okamžiky, prstýnky, vaše první společné ANO a také novomanželský polibek. To všechno nesmí v upomínce chybět a musí to být zvěčněno na věčné časy, protože svatba je něco, co možná zažijeme jenom jednou za život, proto si to musíme vychutnat a některé okamžiky, o které přijdete, si tímto způsobem pomocí videa připomenete, protože budou natočené a budou vám sloužit k nahlédnutí kdykoliv, když se budete chtít zasmát, pobavit veselou historkou nebo nějakou šarádou, která se na svatbě udála. Vždy se něco veselého přihodí a ne pokaždé můžete být u toho. Kamera samozřejmě zajistí, aby se vše natočilo. Především však dbáme na to, abyste měli krásnou vzpomínku.

svatba

Moderní techniku máme vždy při ruce

Používáme moderní techniku, proto je pro nás vzorná příprava základem celé práce. Věnujeme se tomu opravdu naplno, do posledních detailů a profesionálně. Ovšem snažíme se také nepřekážet, aby se všechno dělo přirozeně a vypadalo to spontánně. Můžeme vám přichystat moderní pojetí, nebo vytvořit malé studio.
Budeme s vámi po celou dobu vašeho vysněného a vytouženého dne D.