Nikdo nebude mít žízeň

Do vaší klidné obce, která před několika lety čítala jen pár čísel popisných, se přestěhovala celá řada rodin. To vše díky výhodné poloze obce a realizované nové výstavbě. Samozřejmě, že je to pro obec dobrou zprávou, jelikož to znamená její budoucí rozvoj. Pro spokojenost všech obyvatel je však nutné zajistit i příležitostné kulturní akce, zábavná odpoledne, nebo společenské večery. Máte k dispozici vhodné prostory v areálu fotbalového hřiště, teď jen zajistit vše potřebné. Na co musíte myslet nejdříve? Na to, že se žádná pořádaná akce nemůže obejít bez dodávek elektrické energie. Využijte pronájem elektrocentrál! Výkonný generátor se dokáže postarat o potřebnou energii nejen pro kulturní produkci, ale také pro všechny stánky s občerstvením. Akce pořádané vaší obcí budou jistě patřit mezi velmi oblíbené!

trafo

Bez proudu to nejde


Opět vám byla doručena ta nepříjemná zpráva, že na konci týdne se budete muset vypořádat s odstávkou elektrické energie. Vaši zaměstnanci už si začínají pošeptávat o možnosti neplánovaného volna, protože se domnívají, že bez proudu zkrátka nemohou pracovat. A domnívají se zcela správně. Nevědí však, že vy máte po ruce náhradní řešení, které vás ochrání před odstávkou výroby. Zajistíte si pronájem elektrocentrály, která zabezpečí dostatečnou dodávku energie po dobu odstávky. Vyhnete se tak možné penalizaci, která vám hrozí při nesplnění dodacích lhůt. Zavádět mimořádnou směnu a uhradit zaměstnancům práci přes čas, abyste nahradili chybějící hodiny ve výrobě, by bylo mnohem nákladnější než pronajmout si generátor od spolehlivého dodavatele, který se řádně postará o dopravu na místo a o bezproblémové zapojení a chod.

distributor elektra

Na hřiště i večer


U vás v obci máte hezký venkovní sportovní areál. Mrzí vás však, že jej využíváte jen na sportovní utkání během některých víkendů. Přemýšleli jste už, že byste mohli pořádat kulturní akce i během večerů? Rádi vám zajistíme pronájem elektrocentrály, která se postará o dodávky energií pro potřebná zařízení. Vidíte, že ten nejsložitější problém, má snadné řešení.